رده محصول

شاآنشی Gaoton نفت ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود

Tel:0086-29-87872212

فکس: 0086-29-87872212

ایمیل:sales@sxgtpm.com

Skype:celiawangyanatxa

تلفن همراه: 008613402943512


مگنت ماهیگیری

مگنت ماهیگیری

مگنت ماهیگیری GAOTON S-ماهیگیری Magnet یک ابزار بازیابی آشغال طراحی شده برای بازیابی فلزی کوچک است، اشیاء اشکال عجیب را مانند تراشه فرز، مخروط کمی، برش، بلبرینگ، ورقه، پین تانگ، و ابزار دست از پایین سوراخ. به طور معمول، این اشیاء در نتیجه کمی ...

Detailed description

مگنت ماهیگیری

GAOTON S-ماهیگیری Magnet یک ابزار بازیابی آشغال طراحی شده برای بازیابی فلزی کوچک است، اشیاء اشکال عجیب را مانند تراشه فرز، مخروط کمی، برش، بلبرینگ، ورقه، پین تانگ، و ابزار دست از پایین سوراخ. به طور معمول، این اشیاء نتیجه کوتاهی بیت، تجمع قلمه آسیاب، و یا مدفوع به سادگی تصادفی از اشیاء unmillable. تقریبا در تمام این موارد، ماهی می تواند در صورت عادی مشغول است. آهن ربا ماهیگیری با موفقیت می تواند از سوراخ حذف این اشیاء. طراحی این ابزار ویژگی های پورت گردش سخاوتمندانه است که به شستن دور قلمه و زباله های دیگر که ممکن است با دخالت و یا جلوگیری از تماس با آهنربا. انواع راهنماهای موجود را به جای هر وضعیت بازیابی هستند.

ساخت و ساز
مجمع GAOTON مگنت ماهیگیری شامل زیر بالا، مسکن، عنصر آهن ربا، صفحه قطب، و راهنمای خیط و پیت کردن استاندارد. بدنه آن از آلیاژ فولاد با مقاومت بالا ساخته شده است. عنصر آهن ربا یک آهنربای قوی دائمی است. استفاده صحیح، آن را هرگز شارژ خود را از دست بدهند. بدن آهنربا، مسکن، و صفحه قطب رشته و در طول مونتاژ با عنصر آهن ربا در استاندارد place.The راهنمای پایین خیط و پیت کردن هم جوش داده شده رشته است و به راحتی حذف می شود.

عمل
GAOTON آهن ربا ماهیگیری معمولا در لوله و یا لوله مته اجرا شود، اما می توان در سیم را اجرا کنید. آداپتورهای سیم در دسترس هستند. ماهیگیری مگنت GAOTON است تا به پایین رشته های ماهیگیری ساخته شده و کاهش را در سوراخ در شش تا دوازده اینچ از ماهی است. گردش به شستن ماهی. کاهش گردش خون و کاهش آهنربا ماهیگیری به ماهی. به آرامی چرخش برای اطمینان از ارتباط مثبت. قطع گردش خون و بلند کردن آهنربا ماهیگیری از سوراخ.

لوازم جانبی اختیاری:
برش حرف راهنمای
راهنمای جات نوع
آداپتور سیم

اگر شما هر گونه شرایط بیشتر، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید   sales@sxgtpm.com

در آن نفت و گاز چین ماهیگیری تولید کنندگان آهنربا معروف، GAOTON چنین کننده های حرفه ای، تولید کننده و ارائه دهنده، به عمده فروشی نفت و نفتی API آهنربا ماهیگیری از کارخانه ما خوش آمدید.

Hot Tags: ماهیگیری آهنربا چین، تامین کننده، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، تولید کننده، ارائه دهنده، نفت، نفتی، API، نفت و گاز
محصولات مرتبط
Feedback