رده محصول

شاآنشی Gaoton نفت ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود

Tel:0086-29-87872212

فکس: 0086-29-87872212

ایمیل:sales@sxgtpm.com

Skype:celiawangyanatxa

تلفن همراه: 008613402943512


نفت کشور محصولات ساخته شده از لوله (OCTG پوشش و لوله جداري و TBG، SMLS لوله بدون درز لوله دیدم لوله، خط لوله، لوله و اتصالات)

نفت کشور محصولات ساخته شده از لوله (OCTG پوشش و لوله جداري و TBG، SMLS لوله بدون درز لوله دیدم لوله، خط لوله، لوله و اتصالات)

محصولات ساخته شده از لوله نفت کشور است نیز به عنوان OCTG به طور عمده مورد استفاده برای نفت و گاز و حفاری انتقال گاز shorted. شامل روغن مته لوله پوشش لوله، میله پمپاژ. محفظه روغن استفاده می شود برای حمایت از دیوار خوبی نفت و گاز از لوله های فولادی، اطمینان حاصل شود که فرایند حفاری و...

Detailed description

محصولات ساخته شده از لوله نفت کشورهمچنین به عنوان OCTG به طور عمده مورد استفاده برای نفت و گاز و حفاری انتقال گاز shorted. آن شامل روغنلوله مته, پوشش, لوله, میله پمپاژ.


پوشش نفت برای حمایت از نفت و گاز و دیوار لوله فولادی برای اطمینان از اینکه روند حفاری و پس از اتمام عملیات عادی کل چاه های نفت استفاده می شود. هر خوبی را با توجه به عمق حفاری مختلف و شرایط زمین شناسی به استفاده از چند لایه پوشش. پوشش متفاوت از لوله و مته لوله و نه بارها و بارها، که متعلق به یک زمان مصرف مواد می تواند قرار گیرد.


استاندارد: API 5 سی تی

درجه: J55, K55, N80, L80، C90، T95، P110, Q125

حجم:

4-1/2"- 20" برای پوشش

1.05"--4-1/2" برای لوله های

طول: R1 / R2 / R3


ما نیز طبق نیازهای فردی مانند غیر API استاندارد لوله، لوله های ضخامت دیوار بزرگ OD لوله و اتصالات توليد کرد.


اگر شما هر گونه شرایط بیشتر با ما تماس بگیرید لطفاsales@sxgtpm.com

در داخل آن معروف چین نفت و گاز نفت کشور لوله تولید کنندگان کالا GAOTON حرفه ای است چنین تامین کننده، تولید کننده و ارائه دهنده، خوش آمدید به عمده فروشی نفت و نفتی API نفت کشور محصولات ساخته شده از لوله از کارخانه ما.

Hot Tags: OCTG پوشش و لوله جداري و TBG، SMLS لوله بدون درز لوله دیدم لوله، خط لوله، لوله و اتصالات، octg پوشش 5 سی تی سی تی 5 لوله جداري & tbg پوشش جفت لوله کوپلینگ، خط لوله، اره لوله، لوله و اتصالات
محصولات مرتبط
Feedback