رده محصول

شاآنشی Gaoton نفت ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود

Tel:0086-29-87872212

فکس: 0086-29-87872212

ایمیل:sales@sxgtpm.com

Skype:celiawangyanatxa

تلفن همراه: 008613402943512


Choc and Kill Manifold به عنوان استاندارد API

Chop and Kill Manifold به عنوان استاندارد API


1. کاربرد منیفولد Choke and Kill

منیفولد خفه کننده دستگاه ضروری برای کنترل ضربه زدن به خوبی است و اجرای تکنولوژی کنترل فشار در حین حفاری نفت و گاز را در حین حفاری اجرا می کند، به همین دلیل دستگاه برای اجرای روش جدید فشار حفاری حفاری، که می تواند اجتناب کند آلودگی سطح روغن، بهبود سرعت حفاری و کنترل انفجار به طور موثر. یک انتهای دستگاه با فلنج جانبی BOP متصل می شود. هنگامی که BOP بسته می شود، می توان با تنظیم باز شدن دریچه ی هوای فشرده ی محدودی از پوشش را کنترل کرد، بنابراین حفاری متعادل می تواند تحت حداقل اختلاف فشار کار کند.

2. پیکربندی منوفلد Choke و Kill

منیفولد شکن شامل دریچه های شوفاژ ، دریچه های دروازه ، لوله های خط، اتصالات، فشار سنج ها و اجزای دیگر است.

اصول کار و منیفولد کشتن
هنگامی که فشار داخل چاه بالا می رود، دریچه های شارژر (از جمله چوک های دستی ، چوک های هیدرولیک و چوک های مثبت ) در منیفولد چوک می تواند اجازه می دهد آزاد شدن مایع داخل چاه به منظور کنترل فشار کوره، که می تواند به طور مستقیم اگر فشار مخزن بسیار بالا باشد، از طریق دروازه سوپاپ نفوذ می کند.

3. رتبه بندی فشار

مینی فیشل کشتن در شرایط فشار 14MPa، 21MPa، 35MPa، 70MPa و 105MPa در دسترس است و همچنین می تواند بر اساس درخواست مشتری در دسترس باشد.

4. دستورالعمل های عملیات منوفلد Choke و Kill
(1) فشار کار تمام اجزای بر روی منیفولد هوادهی باید با پشته BOP مورد استفاده سازگار باشد.
(2) منیفولد هوک باید در جایی که اپراتور بتواند آن را به آسانی برسد، نصب می شود. آزمایش فشار باید قبل از نصب انجام شود و فشار آزمون صندلی باید برابر با فشار کاری معین باشد.
(3) خط لوله باید به اندازه سطح و راست باشد. در صورت نوبت خط لوله، باید 120 درجه لوله خم شده فولادی استفاده شود. سوراخ لوله خط باید به اندازه کافی بزرگ باشد.
(4) فشار سنج باید نصب شود.
(5) در زمستان، منیفولد هوای سرد می تواند تحت شرایط دمای پایین کار کند.


در صورت نیاز، لطفا با ما تماس بگیرید   sales@sxgtpm.com