رده محصول

شاآنشی Gaoton نفت ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود

Tel:0086-29-87872212

فکس: 0086-29-87872212

ایمیل:sales@sxgtpm.com

Skype:celiawangyanatxa

تلفن همراه: 008613402943512


API ماهی و روغن API ابزار ماهیگیری

ابزارهای ماهیگیری اغلب به طور گسترده ای مورد استفاده و کامل ترین مشخصات چاه های نفت و آب هستند.

Gaoton در سالهای مختلف در ابزارهای مختلف ماهیگیری مشغول به کار بوده است، مانند:


یقه یقه

یک ابزار ماهیگیری خارجی ویژه ای است که روی دیوار خارجی اجسام لوله مانند لوله و لوله مته استفاده می شود .

این ساختار یکپارچه استوانه ای است که متشکل از بدن زیر و چپ با موضوعات در داخل مخروط است که در شکل الف نشان داده شده است. یقه ی یقه ای از آلیاژ با مقاومت بالا ساخته شده و با یک شیار برش در موضوعات ماهیگیری ساخته شده است.


Die collar.pngشیر تیراندازTap Taper یک ابزار ماهیگیری ویژه ای است که در اشیاء کاهش یافته لوله ای مانند لوله مته و لوله مورد استفاده قرار می گیرد . این را می توان برای عملیات ماهیگیری مختلف استفاده می شود زمانی که مجهز به رشته چرخه یا رشته مته راست دست .


Tap taper.pngماهیگیری ماهیگیریآهنگر Gaoton ماهیگیری ترکیبی از مزایای استفاده از ماهیگیری سبد خرید معکوس و ماهیگیری آهنربا . طراحی منحصر به فرد معکوس آن منجر به عملکرد بهتر در تمیز کردن سوراخ پایین می شود.

مونتاژ شامل جریمه جریمه ، زیرپوشش بالا، مسکن، عنصر مغناطیسی، قطبش، راهنمای کشش استاندارد و توپ فولادی است. این می تواند در هنگام استفاده از راهنمای مناسب انتخاب کند.


Fishing - Magnet.png


سبد نیشکر


در طول فرایند حفاری، بذر بکار می رود عمدتا برای ماهیگیری دندان ها و اشیاء افتاده مانند دندان کاربید، بیت حفاری و تحمل که نمی توانند از طریق حفره به وسیله جریان سیال معمولی و غیره انجام شوند.

آن دارای توابع مهم برای حفظ تمیز کردن چنگال حباب، افزایش طول عمر سرویس، کاهش و جلوگیری از آسیب متناوب از آسیب غیر منتظره.


Junk Basket.png


بیش از حد


Overshot یک ابزار ماهیگیری خارجی برای جذب، بسته شدن و بازیابی ماهی های لوله ای، مخصوصا برای یخچال مته ماهی و لوله مته است . چنگ زدن بیش از حد را می توان برای اندازه های مختلف ماهی طراحی کرد، بنابراین یک Overshot می تواند با اندازه های مختلف از قطعات گریپ فروت برای ماهیگیری اندازه های مختلف از ماهی لباس.


Overshot.png


موارد دیگر مانند کارخانه شستشوی شلاق ، Washover ، Multi String Cutter ، و غیره نیز در دسترس هستند.

لطفا با ما تماس بگیرید:


ایمیل: sales@sxgtpm.com

تلفن: +86 29 87872212

تلفن: +86 13402943512