رده محصول

شاآنشی Gaoton نفت ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود

Tel:0086-29-87872212

فکس: 0086-29-87872212

ایمیل:sales@sxgtpm.com

Skype:celiawangyanatxa

تلفن همراه: 008613402943512


روتاری

Subs Rotary از 4145 H تغییر داده شده ملحوظ شده و ملایم به مشخصات API ساخته شده است، و حمل یک طلسم API. آنها می توانند مورد استفاده قرار گیرند تا از اندازه اتصال به دیگری یا به عنوان اجزای قابل استفاده مورد استفاده برای گسترش زندگی اتصال یک عضو شاخک عمیق تر متصل شوند .

آسانسور
یک بالابر آسان با استفاده از آسانسورهای لوله مته قادر به حمل و نقل امن و کارآمد از لوله های OD مستقیم مانند یقه حفاری ، ابزار شوک، شیشه، تجهیزات جهت و دیگر ابزارها می باشد.

بلند کردن پلاگین
پلاگین آسانسور یک سوکت کوچک و آسان برای دسته بندی است که در بالای یقه حفاری قرار می گیرد . این فلنج بلند کردن است که به عنوان یک توقف ایمنی عمل می کند وقتی که حفره های حفاری بدون حفره های آسانسور خارج از سوراخ می شوند. بخش مرکزی بالابر پلاگین برای کاهش وزن برای دست زدن آسان است.

Saver Sub
Saver Sub مورد استفاده قرار می گیرد تا طول عمر Kelly را از طریق برداشتن پوشش اتصال هر بار که آن را تشکیل می دهند به یک جزء مته ساقه . اتصال زیر محافظ قربانی می شود زیرا می توان آن را به آسانی تعمیر کرد یا ارزان تر جایگزین کرد. محافظ زیر را می توان با محافظ لاستیک مجهز کرد تا تجهیزات BOP را کاهش دهد و پوشش را از آسیب تماس با اتصال کلی Kelly پایین بیاورد.

مستقیم OD Sub
راست OD Sub برای اتصال مته های ساقه مته که دارای قطر خارجی مشابه هستند استفاده می شود. بیت حفاری ، ابزارهای خنک کننده ، لوله مته سنگین و لوله مته را می توان با استفاده از یک جرثقیل OD مستقیما عبور داد .

بخش پایین کاهش یافته است
بخش پایین کاهش یافته است برای اتصال مته های ساقه مته که دارای قطرهای مختلفی هستند که تغییرات مقطعی لازم را برای جایگزینی اتصالات مختلف لازم می داند. این زیر را می توان برای متقابلا ابزارهای بزرگ حفاری OD و یا یک رشته مته یابی مخروطی استفاده کرد .در صورت نیاز، لطفا با ما تماس بگیرید   sales@sxgtpm.com