رده محصول

شاآنشی Gaoton نفت ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود

Tel:0086-29-87872212

فکس: 0086-29-87872212

ایمیل:sales@sxgtpm.com

Skype:celiawangyanatxa

تلفن همراه: 008613402943512


آستر سیلندر (گل پمپ بوش سران افراطی دو فلزی، سرامیک آستر آستین سرامیک دو فلز بوش)

پمپ گل آستر Gaoton سران افراطی دو فلزی و همچنین به عنوان آستر سرامیک برای تمام پمپ های گل محبوب هر حال حفاری از جمله سران افراطی دو فلزی و سرامیک آستر با توجه به ارائه می دهند. دو فلزی پوشش آستر دو فلزی ترکیب استحکام پوسته بیرونی فولاد آهنگری با...

Detailed description

آستر پمپ گل
Gaoton می تواند ارائه دو فلزی پوشش آستر هم سرامیک برای همه محبوبپمپ های لجنهر گونه حفاری را با توجه به شرایط از جملهسران افراطی دو فلزیوپوشش سرامیک.

سران افراطی دو فلزی
سران افراطی دو فلزی ما ترکیب استحکام پوسته های بیرونی جعلی فولاد با مقاومت سایش و خوردگی غلاف داخلی کروم بالا. این ویژگی پوشش centrifugally بازیگران کروم بالا آهن کیسه که ساخته شده بوسیله ماشین است و حرارت را به لباس حداقل درمان سختی 59 65HRC را با مته سوراخ. هر بوش به نزدیک تلرانس برای اطمینان از سهولت نصب و مدت بوش زندگی با داخل ماشین قطر این آستر حق بیمه به پایان آینه مانند برای پوشیدن حتی صاف در طول زندگی بوش honed. ما پوشش بیمه برای عملکرد برتر در شرايط دشوار ساینده و خورنده ساخته شده است.
سران افراطی دو فلزی قطعات مصرفی اصلی پمپ گل است، آن دو ثابت فلزی با هم سازگار است. آستین بیرونی است جعلی فولاد با فولاد کربن کیفیت غلاف داخلی قالبی با کربن بالا است و chromimum بالا استفاده از تکنولوژی centrigual, ریخته گری پس از درمان، سختی آن می تواند رسیدن به سطح 59 67HRC.
سران افراطی دو فلزی تولید شده توسط ما به شدت کنترل تحمل، اطمینان از نصب آسان غلاف داخلی است مدارك صيقلي abrasionandamp; خورنده مقاومت می تواند مورد استفاده در مختلف محیط کار بد با معطل عمر.
آستین بیرونی بوش: 45 # جعلی فولاد استحکام کششی δb ≥610Mpa است،
عملکرد δs≥450Mpa است، کشیدگی سختی E≥17%, سختی است HRC180-200
آستین سیلندر داخلی: کروم بالا بازیگران iron(centrifugal forged). انّلنج سختی است HRC≤ 40. Quenching سختی است HRC59-67
ترکیب شیمیایی C 2.8-3.1% Cr 26% - 28% Si 0.6% - 0.9% منگنز 0.5-1% ماه 0.5-0.8% S.P≤0.05%


پوشش های سرامیکی:
ما پوشش سرامیک ترکیب استحکام پوسته های بیرونی جعلی فولاد با مقاومت سایش و خوردگی غلاف داخلی سرامیک. ما با ارائه شیلنگ های Zirconia(ZrO3) به عنوان Alumina(Al2O3.) آستین.، از زیرکونیا که نمایشگاه بهتر تاثیر قدرت سختی بالاتر و به پس از اتمام سطح بهتری نسبت به اکسید آلومینیوم honed. استوانه سفالین غلاف داخلی استفاده زیرکونیا بلافاصلــه سرامیک سنگ سنباده به دست آمده ثبت اختراع ملی اکسید زیرکونیوم را با استفاده از ویژگی چقرمگی شکست بالا و سختی بالا اکسید آلومینیوم، ترکیب این دو می تواند به بهبود استحکام خستگی محصول، عملکرد آن نسبت به سرامیک سنگ سنباده سنتی است. آن کت 45 فولاد آهنگری با خواص مکانیکی خوب استفاده می کند. پس از حرارتي، سختی HB235 265 استحکام کششی کمتر از 655 مگاپاسکال است.

اگر شما هر گونه شرایط بیشتر با ما تماس بگیرید لطفاsales@sxgtpm.com

در داخل آن معروف چین نفت و گاز سیلندر آستر تولید کنندگان، GAOTON حرفه ای است چنین تامین کننده، تولید کننده و ارائه دهنده، خوش آمدید به عمده فروشی نفت و نفتی API سیلندر آستر از کارخانه ما.


Hot Tags: پمپ های لجن بوش سران افراطی دو فلزی، سرامیک آستر آستین سرامیک دو فلز بوش، ماد پمپ سیلندر دو فلزی پوشش آستر سرامیک, سرامیک آستین، دو سیلندر فلزی
محصولات مرتبط
Feedback