رده محصول

شاآنشی Gaoton نفت ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود

Tel:0086-29-87872212

فکس: 0086-29-87872212

ایمیل:sales@sxgtpm.com

Skype:celiawangyanatxa

تلفن همراه: 008613402943512


سیلندر هیدرولیکی

سیلندر هیدرولیک هیدرولیک ما سیلندر از فولاد با کیفیت آلیاژ جعلی و ساخته شده از طریق عادی. هر قطعه شده است برای تشخیص عیب تست شده قبل از آن است که از کارخانه ارسال می شود. محصولات ما دارای دقت بالا، عمر طولانی و آسان برای تغییر. ماژول قطعات اصلی از مایع است ...

Detailed description

سیلندر هیدرولیکی
سیلندر هیدرولیک ما از فولاد با کیفیت آلیاژ جعلی و ساخته شده از طریق عادی. هر قطعه شده است برای تشخیص عیب تست شده قبل از آن است که از کارخانه ارسال می شود. محصولات ما دارای دقت بالا، عمر طولانی و آسان برای تغییر.
ماژول قطعات اصلی مایع پایان است. ماژول های ما توسط آلیاژ فولاد با کیفیت بالا 8620 یا 4135 جعل ساخته شده است. خالی باید عادی، بهره بردار و معتدل رفع، اطمینان حاصل شود جعبه شیر سختی داخلی HB285-330 دسترس است. پس از آلیاژها، سطح تماس دو سوراخ موقعیت مخروطی کمتر از 75٪ در فرآیند ماشینکاری پایان. پس از آزمون فشار، اندازه گیری در بازرسی و تشخیص عیب، هر محصولات تست شده و صادر شده و صادر شده با گزارش بازرسی و می تواند تمام انواع پمپ گل مطابقت.

اگر شما هر گونه شرایط بیشتر، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید   sales@sxgtpm.com

در آن نفت و گاز چین از تولید کنندگان معروف سیلندر هیدرولیک، GAOTON حرفه ای مانند تامین کننده، تولید کننده و ارائه دهنده، خوش آمدید به نفت عمده و نفتی API سیلندر هیدرولیک از کارخانه ما است.

Hot Tags: سیلندر هیدرولیک چین، تامین کننده، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، تولید کننده، ارائه دهنده، نفت، نفتی، API، نفت و گاز، ماژول
محصولات مرتبط
Feedback