رده محصول

شاآنشی Gaoton نفت ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود

Tel:0086-29-87872212

فکس: 0086-29-87872212

ایمیل:sales@sxgtpm.com

Skype:celiawangyanatxa

تلفن همراه: 008613402943512


پیستون Assy، پیستون مونتاژ

مجمع پیستون: پیستون مونتاژ محصولات آلیاژ فولاد که در دنده بری با سطح متوسط و سخت دندان است منحصر به فرد ساخته شده است. برای تعمیر و نگهداری آسان، مجرد ردیف شعاعی غلتک استوانه با دو آجدار حلقه بیرونی استفاده می شود. انتهای شفت سوئیت ها طولانی هستند که...

Detailed description

پیستون مونتاژ:

پیستون مونتاژمحصولات آلیاژ فولاد که در دنده بری با سطح متوسط و سخت دندان است منحصر به فرد ساخته شده است. برای تعمیر و نگهداری آسان، مجرد ردیف شعاعی غلتک استوانه با دو آجدار حلقه بیرونی استفاده می شود. طوری که طناب قرقره رانندگی یا زنجیری می تواند در هر دو پایان نصب شده به پایان می رسد محور چرخ دنده جناحی طولانی تر باشد.


پیستون دو سیلندر فلزی:

ما تولید شرکت مشخصات مختلفپیستون مونتاژ، با استفاده از با کیفیت بالا واردات دستکش بوتادین لاستیک تولید پیستون فولادی تقویت مواد 45 # فولاد عادی درمان، سختی است نه کمتر از HB 170. مواد ملاقات مورد نیاز HG/T2810-2008 استاندارد و مطابق با اندازه نیازهای نقشه های طراحی. حفاری ترشح مایع فشار Mpa کمتر از 20 است، شن و ماسه کمتر از 5 ٪ است، تشدید است درجه حرارت زیر 100℃ شرايط عمر فنجان پودر سنگ آهن کمتر از 200 ساعت نیست استفاده.
ما تولید شرکت پیستون مونتاژ به مقدار زیادی در تولید حفاری استفاده می شود، کیفیت بازرسی کاربر و قبول کردم.

استوانه سفالین پیستون:
ویژه سرامیک سیلندر پیستون طراحی شده است برای استفاده و ساخت سرامیک بوش پیستون ویژه، هسته پیستون 45 فورج استیل استفاده می کند و خواص مکانیکی خوبی است. پیستون جام تصویب ویژه هیدروژنه دستکش لاستیکی بوتادین، آن مقاومت در برابر حرارت، مقاومت در برابر اسید، روغن مقاومت سایش مقاومت و خواص فیزیکی بهتر از بوتادین عادی دستکش لاستیکی هستند. پیستون با طراحی ساختاری خاص می تواند به افزایش لب و پیستون عقب تابع، آب بندی centralizer اثر بهتر است می تواند بیشتر به طور موثر محافظت از بوش سیلندر سرامیک و خدمات عمر طولانیبوش سرامیک. عمر واقعی بیش از 800 ساعت آن پیستون های مشترک (با توجه به عمر سرویس متوسط 200 ساعت) است. آن می تواند در استاندارد میله پیستون و نصب و استفاده از مبادله.

اگر شما هر گونه شرایط بیشتر با ما تماس بگیرید لطفاsales@sxgtpm.com

در داخل آن معروف چین نفت و گاز پیستون assy تولید کنندگان، GAOTON حرفه ای است چنین تامین کننده، تولید کننده و ارائه دهنده، خوش آمدید به عمده فروشی نفت و نفتی API پیستون assy از کارخانه ما.

Hot Tags: پیستون Assy، مجمع پیستون پیستون مونتاژ، پیستون مونتاژ
محصولات مرتبط
Feedback