رده محصول

شاآنشی Gaoton نفت ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود

Tel:0086-29-87872212

فکس: 0086-29-87872212

ایمیل:sales@sxgtpm.com

Skype:celiawangyanatxa

تلفن همراه: 008613402943512


دریچه تسکین برشی

دریچه تسکین برشی

برشی دریچه تسکین: JA-3 پیستون دریچه تسکین برشی به طور گسترده ای برای حفاری دکل فشار قوی و اسپری, آن می تواند برای دیگر رسانه های (نفت، آب و غیره) استفاده می شود. با سیستم فشار این است ویژگی های: 1. آسان برای باز کردن و بستن 2. مساحت پیستون فشار تحمل کوچک است. 3. آسان...

Detailed description

دریچه تسکین برشی:

JA-3 پیستون دریچه تسکین برشی است که به طور گسترده ای برای فشار اسپری استفاده می شوددکل حفاری، آن را برای رسانه های دیگر (نفت، آب و غیره) استفاده می شود. با سیستم فشار این است ویژگی های: 1. آسان برای باز کردن و بستن 2. مساحت پیستون فشار تحمل کوچک است. 3. آسان برای تنظیم مجدد. 4. آن قابل تعویض است و می تواند بسیاری از پمپ وصل می شود.

شرکت ما این است که قادر به تولید شیر ایمنی مونتاژ و لوازم آن است نوع مشترک یا نوع فلنج برای پمپ های گل سری سری F و 3NB استفاده می شود.

اگر شما هر گونه شرایط بیشتر با ما تماس بگیرید لطفاsales@sxgtpm.com

در چین معروف آن نفت و گاز تولید کنندگان شیر تسکین برشی، GAOTON حرفه ای چنین تامین کننده، تولید کننده و ارائه دهنده، خوش آمدید به عمده فروشی نفت و نفتی API برشی دریچه تسکین از کارخانه ما.

Hot Tags: برشی تسکین دریچه چین تامین کننده تولید کنندگان کارخانه عمده تولید کننده ارائه دهنده نفت میدان نفتی API نفت و گاز
محصولات مرتبط
Feedback