صفحه اصلی > اخبار > محتوای
رده محصول

شاآنشی Gaoton نفت ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود

Tel:0086-29-87872212

فکس: 0086-29-87872212

ایمیل:sales@sxgtpm.com

Skype:celiawangyanatxa

تلفن همراه: 008613402943512


چگونه می توان تثبیت کننده نفتی را کنترل کرد؟

نحوه استفاده از تثبیت کننده میدان نفتی ؟

1. انتخاب نوع باید با توجه به شکل گیری به شرایط حفاری و حفاری ساخته شده است.

برای شکل گیری سختی با ویژگی خوبی از دوغاب گل، بهتر است از مقدار کوچک C استفاده کنید، در غیر این صورت، مقدار بزرگتر بهتر است.

هنگامی که تثبیت کننده در شکل گیری قوی ساینده استفاده می شود، تثبیت کننده آستین جایگزین بهترین گزینه است. از آنجایی که آسان نیست جایگزین آستین پوششی شود، بلکه می تواند عمر مفید بدن را افزایش داده و در نتیجه هزینه را کاهش دهد.


2.مجموعه و اتصال

تثبیت کننده باید با یقه مته ای که دارای سفتی بزرگ است استفاده شود. به طور کلی، یک واحد شامل 3-5 تثبیت کننده است. تثبیت کننده اول بطور مستقیم با بیت ارتباط دارد، فاصله ای بین بیت و تثبیت کننده کوتاه ترین، ترمز سوم و چهارم در نقطه ی مونتاژ اول یوچک مته ثابت می شود، پایه پنجم پنجم در نقطه ی مماس دوم سیم پیچ ثابت می شود. این عملیات می تواند نوسان بیت و یقه حفاری را برای نگه داشتن جهت حفاری دائمی کاهش دهد.


3. شرایط عملیات

قبل از استفاده از تثبیت کننده، بیش از 30 متر از سوراخ معمولی باید پیش از آن حفر شود. سوراخ بزرگ نباید زیاد باشد تا سازنده بتواند ابزار حفاری را متمرکز کند و ابزار حفاری را به سرعت در این مسیر متمرکز کند.


4. بررسی در طول کار

قبل از هر بار اجرا در پایین سوراخ، بازرسی ها باید بر روی موضوع اتصال از مواد ثبات دهنده و ساینده از سطح متمرکز و همچنین موقعیت فرسوده سخت OD، از جمله شناسایی نقص، بخش های سنگین بلافاصله جایگزین شود تا افزایش نرخ نوسازی نرخ.


5.Notices

a) هنگام حمل و نقل و حمل و نقل، نخ باید محافظ نخ مخصوصی باشد، سطح لایه سایش باید با مواد محافظتی پیچیده شود تا از آسیب دیدن به عنوان برخورد جلوگیری شود.

b هنگامی که با تثبیت کننده ارتباط برقرار می کنید، باید از دوخت انبر برای ساختن استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که شانه ها در دو انتهای آستین تثبیت شده می توانند به طور پیوسته روی هم قرار گیرند.

c. پس از استفاده از هر بار، تثبیت کننده باید تمیز شود و با روغن ضد زنگ روان شود.

اگر شما هر گونه دستیار مورد نیاز از stabilizer، لطفا با ما تماس بگیرید   sales@sxgtpm.com