رده محصول

شاآنشی Gaoton نفت ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود

Tel:0086-29-87872212

فکس: 0086-29-87872212

ایمیل:sales@sxgtpm.com

Skype:celiawangyanatxa

تلفن همراه: 008613402943512


دستی تانگ (تانگ دوار دستی, میدان نفتی دست زدن به ابزار)

دستی تانگ (تانگ دوار دستی, میدان نفتی دست زدن به ابزار)

دستی انواع انواع کتابچه راهنمای همچنین به نام کتابچه راهنمای انواع روتاری. نوع: نوع انبرک دستی دسی بل (HT 65)، برای کردن و یا شکستن رتبهٔ پیچ ابزار مته و پوشش مشترک یا جفت استفاده می شود. آن را می توان با محکم نگاه داشتن آرواره پس زدن دهنه اسب و دست زدن به شانه ها تغییر تنظیم شده است. نوع B انبرک دستی...

Detailed description

انبرک دستی
انواع دستی نیز نامیده می شود انواع روتاری کتابچه راهنمای کاربر.

نوع:
نوع دسی بل انبرک دستی (HT 65)، برای کردن و یا شکستن رتبهٔ پیچ ابزار مته و پوشش مشترک یا جفت استفاده می شود. آن را می توان با محکم نگاه داشتن آرواره پس زدن دهنه اسب و دست زدن به شانه ها تغییر تنظیم شده است.

نوع B انبرک دستی (HT 55),یک ابزار ضروری در روغن عملیات اتصال و یا حذف پیچ از لوله مته و پوشش مشترک یا جفت حفاری است. آن را می توان با محکم نگاه داشتن آرواره پس زدن دهنه اسب و دست زدن به شانه ها تغییر تنظیم شده است.

کتابچه راهنمای ش نوع انبرک، یک ابزار ضروری در روغن حفاری عمل ببندید یا حذف پیچ از لوله مته و پوشش مشترک یا جفت است. آن را می توان با تغییر محکم نگاه داشتن پس زدن دهنه اسب jaws تنظیم شده است.

نوع SDD انبرک دستی (HT 100)، برای کردن و یا شکستن رتبهٔ پیچ ابزار مته و پوشش مشترک یا جفت استفاده می شود. آن را می توان با محکم نگاه داشتن آرواره پس زدن دهنه اسب و دست زدن به شانه ها تغییر تنظیم شده است.

نوع انبرک دستی LF (HT 14)، طراحی و یا شکستن رتبهٔ پیچ مته ابزار و سیم حفاری و و عملیات سرویس دهی استفاده می شود. اندازه دست زدن به تواند محکم نگاه داشتن آرواره پس زدن دهنه اسب و دست زدن به شانه ها تغییر تنظیم.

نوع C انبرک دستی (HT 35),یک ابزار ضروری در روغن عملیات اتصال و یا حذف پیچ از لوله مته و پوشش مشترک یا جفت حفاری است. آن را می توان با تغییر محکم نگاه داشتن آرواره پس زدن دهنه اسب و محکم نگاه داشتن مراحل تنظیم شده است.

انواع دستی Workoverبرای طراحی و یا شکستن رتبهٔ پیچ ابزار مته و سیم حفاری و و عملیات سرویس دهی استفاده می شود. اندازه دست زدن به تواند محکم نگاه داشتن آرواره پس زدن دهنه اسب و دست زدن به شانه ها تغییر تنظیم.

نوع WWC انبرک دستی، یک ابزار ضروری در روغن حفاری عمل ببندید یا حذف پیچ از لوله مته و پوشش مشترک یا جفت است. آن را می توان با تغییر محکم نگاه داشتن آرواره پس زدن دهنه اسب و محکم نگاه داشتن مراحل تنظیم شده است.

نوع انبرک دستی WWB، یک ابزار ضروری در روغن حفاری عمل ببندید یا حذف پیچ از لوله مته و پوشش مشترک یا جفت است. آن را می توان با تغییر محکم نگاه داشتن پس زدن دهنه اسب jaws تنظیم شده است.

نوع انبرک دستی AAX، یک ابزار ضروری در روغن حفاری عمل ببندید یا حذف پیچ از لوله مته و پوشش مشترک یا جفت است. آن را می توان با تغییر محکم نگاه داشتن پس زدن دهنه اسب jaws تنظیم شده است.

پوشش گسترده انبر قند گیر (HT 50)، برای کردن و یا شکستن رتبهٔ پیچ از پوشش و پوشش جفت در حفاری و و عملیات سرویس دهی استفاده می شود. اندازه دست زدن می تواند با تغییر محکم نگاه داشتن آرواره تنظیم.

پارامترهای فنی


در داخل آن معروف چین نفت و گاز تانگ کتابچه راهنمای کاربر تولید کنندگان، GAOTON حرفه ای است چنین تامین کننده، تولید کننده و ارائه دهنده، خوش آمدید به عمده فروشی نفت و نفتی API دستی تانگ از کارخانه ما.

Hot Tags: تانگ دوار دستی SDD نوع انبرک دستی (HT 100) نوع دسی بل انبرک دستی (HT 65) نوع B انبرک دستی (HT 55)، انواع دستی ش نوع پوشش انواع تایپ C انبرک دستی (HT 35)، انواع دستی نوع AAX نوع انبرک دستی WWB نوع انبرک دستی LF (HT 14)، تانگ چرخشی دستی، نوع sdd انبرک دستی (ht 100)، نوع انبرک دستی دسی بل (ht 65)، نوع b و انبرک های دستی (ht 55)، انواع پوشش، نوع انبرک دستی ش، نوع انبرک دستی ج (ht 35)، نوع انبرک دستی aax، نوع انبرک دستی wwb، نوع انبرک دستی lf (ht 14)
محصولات مرتبط
Feedback